Seyahat İşlemleri

Vize Hizmetlerimiz

Biseta olarak deneyimli kadromuzla birlikte vize işlemlerinizin sizin adınıza sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanması için çalışmaya devam ediyoruz. En zor koşullarda dahi seyahatlerinizi sorunsuzca tamamlayabilmeniz için vize süreçlerinizi biz yürütüyoruz.

İncele
Uçak Bileti

Seyahatlerinizin olmazsa olmaz bir parçası olan uçak biletlerinizi bütçenize uygun fiyatlara temin ediyoruz. Tüm uçak bileti işlemleriniz için Biseta’yı tercih ederek seyahatlerinizin başlangıç ve bitiş noktasında hayatı sizin için kolaylaştırıyoruz.

İncele
Otel Rezervasyonu

Otel konaklamalarınız için otel rezervasyonlarını, tatsız sürprizler ve ekstra ücretler olmaksızın yürütüyoruz. Otelleri özellikleri, gecelik fiyatları ve diğer nitelikleriyle birlikte eksiksiz bulabileceğiniz Biseta sayesinde seyahatleriniz artık çok daha pratik ve keyifli.

İncele
Araç Kiralama ve Transfer

Transfer ve araç kiralama gibi son dakikaya bırakılmaması gereken konularda da yanınızda olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz özellikteki aracı bütçenize uygun ücretlerle sizin için kiralayarak seyahatleriniz sırasında sizi bu yükten de kurtarıyoruz.

İncele