Turlar / BANGKOK-PHUKET THY İLE İZMİR ÇIKIŞLI

BANGKOK-PHUKET THY İLE İZMİR ÇIKIŞLI


Rezervasyon İçin Acente Yetkilisi İle İletişime Geçebilirsiniz.

1.GUN İZMİR-İSTANBUL-BANGKOK:Saat 15:00 ‘da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali Biseta Turizm kontuarında buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimiz ardından Türk Havayollarının TK2327 sefer sayılı İstanbul uçuşu ile 17:20’de İzmir’den İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımızı takiben Dış Hatlar Terminaline geçip TK64 sayılı sefer ile saat 20:55’de ile Bangkok’a hareket ve geceleme uçağımızda.

2. GUN BANGKOK:Yerel saat ile 10:10’da Bangkok Havalimanına varış, pasaport ve bagaj işlemlerimiz sonrasında bizi bekleyen özel otobüsümüz ileBangkok şehir turunda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı WatPho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan WatTraimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize transfer kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimizi almak için otelimizden ayrılıyoruz. Geceleme Bangkok Otelimizde.

3.GUN BANGKOK: Otelde alınacak erken saatteki kahvaltımızın ardından Yüzen Çarşı Turu için otelimizden ayrılıyoruz. Yüzen Çarşı turumuz egzotik Uzakdoğu’yu yaşayabileceğiniz ve Bangkok’a gelen her misafirin mutlaka görmesi gereken bir yer. Erken saatte otelden ayrıldıktan sonra yaklaşık 1,5 saatlik mesafede bulunan Yüzen Çarşı turumuza Limandan uzun kuyruklu Tay stili botlarla kanallarda yapacağımız yolculuğun ardından yüzlerce renkli çeşitli ürünün, hediyelik eşyaların, tropik meyvelerin ve sebzelerin satıldığı yerel pazarda alışverişiniz için serbest zaman. Tur bitimi GemsGallery’e geçip taş ve işçilik bilgilerini alıp buradayapılan inanılmaz güzellikteki değerli taşların geçirdiği evrelere şahit oluyoruz. Otele dönüp kısa bir dinlenmenin ardından Akşam yemeğimizi almak üzere otelden ayrılıyoruz. Nehir kenarında eski bir bölgenin ele alınarak yeniden canlandırılması sonucu ortaya çıkan Asiatique tam bir eğlence ve alışveriş bölgesi.Burada Masaj salonlarından aktarlara, bebek malzemesi satan yerlerden yetişkin giyim satan yerlere, hediyelik eşya satan yerlerden elektronik malzeme satan yerlere kadar her şey var. Burada geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında otelimize dönüyoruz geceleme otelimizde.

4. GUN BANGKOK-PHUKET: Otelde alınacak kahvaltı sonrası Phuket uçuşumuz için rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden çıkış yapıp ayrılıyoruz. Phuket uçuşu için Havalimanına transfer ve bilet ve bagaj işlemlerini takiben yaklaşık 1,5 saatlik uçuş sonrası Phuket’e varış ve otelimize yerleşme. Akşam yemeği için rehberimizin belirleyeceği saatte lobide buluşma ve yemekli Fantasea Show için otelden hareket. Açık Büfe akşam yemeğininde içinde olduğu PhuketFantasea adanın en büyük gösterimidir.Tayland’ın zengin ve egzotik kültürünü tamamen yansıtan FantaSea sadece Tayland kültürünün güzelliklerini gözler önüne sermekle kalmıyor aynı zamanda teknoloji ve özel efektleri kullanarak zenginleştiriyor. Geceleme Phuket otelimizde.

5. GUN PHUKET: Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate göre lobide buluşma ve PhiPhi Adası turu için hareket. Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki PhiPhiDon’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Öğle yemeğimizin ardından dönüş yolu üzerinde tropik bir adada final molamızı vererek dinleniyor, yüzüyor, denizin ve güneşin tadını çıkartıyoruz. Tur bitimi limana dönüş ve otelimize transfer. Kısa bir dinlenme sonrası akşam yemeğimizi bu sefer Türk damak tadına uygun Türk Restoranda alıyoruz. Yemek sonrası SimonCabaret Show için toplanıyoruz.  Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.GUN PHUKET: Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate göre lobide buluşma ve TigerKingdom turumuz için otelden ayrılıyoruz. 4 farklı büyüklükteki kaplanlarla aynı kafesteolabileceğiniz, dokunup fotoğraf çektirebileceğiniz bir bakım merkezidir.

 

Tüm kaplanlar doğumlarından itibaren bu ortamda yetiştirildiklerinden sakin bir görünüme sahiptirler. Çok küçük olan yavrular, küçük yavrular, ortanca büyüklükteki kaplanlar ve en büyük kaplan olmak üzere 4 seçeneğiniz bulunmaktadır.Bu arada kaplanlar kesinlikle uyuşturulmamaktadır. Tur bitimi otele dönüş ve serbest zaman. Yine rehberimizin belirleyeceği saatte lobide buluşma ve akşam yemeğimizi dışardaalıyoruz. Yemek sonrası kendinizi Phuket sokaklarına bırakabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7.GUN PHUKET: Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Dilerseniz hediyelik eşya için alışveriş yapabilir veya Phuket sahilinde deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam Yemeği sonrası geceleme otelimizde.

8. GUN: 07 ARALIK 2019 CUMARTESİ PHUKET-İSTANBUL-İZMİR: Sabah erken saatte alınacak kahvaltı sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte lobide buluşma ve uçuşumuz için Phuket Havalimanına transfer bilet ve pasaport işlemlerinden sonra yerel saat ile 11:35’de Türk Havayollarının TK173 sayılı sefer ileİstanbul’a hareket ve yerel saat ile 18:45 ‘deİstanbul’a varış. Yaklaşık 1,5 saatlik bekleme sonrasında 20:00’daİzmir’e hareket yerel saat ile 21:25’deİzmir Adnan Menderes Havalimanına iniş ve bir başka Biseta Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma…

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • THY’nın uçuşu olduğu tüm illerden İstanbul’a gidiş-dönüş bağlantı imkanı sağlanır.
 • Katılacağınız ilden olacak bağlantı seçenekleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları ile İzmir-İstanbul-Bangkok - Phuket-İstanbul-İzmir arası 1 aktarmalı uçuş ve havalimanı vergileri
 • Yerel havayolları ile Bangkok -Phuket arası uçuş (20 kg bagaj hakkı dahil)
 • Bangkok’da 2 gece 4* FuramaSathornHotel’de iki kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama
 • Bangkok ‘da Yüzen Çarşı Turu
 • Bangkok Gece Pazarı Turu (Asiatique)
 • Bangkok Şehir ve Kanal Turu
 • Phuket’de 4 gece 4* New SquarePatongHotel’de iki kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama
 • PhuketPhiPhi Adası Turu (öğle Yemekli)
 • PhuketSimonCabaret Show (VIP Koltuklar)
 • Phuket Kaplan Çiftliği Turu (TigerKingdom)
 • Phuket Açık Büfe Akşam Yemekli Fantasea Show
 • Tüm akşam yemekleri (otelde ve dışarıda 6 adet)
 • Tüm Tur boyunca Lüx otobüsler ile ulaşım ve transfer
 • Tüm Tur boyunca Türkçe rehberlik hizmeti
 • Tüm tur boyunca Biseta Turizm refakati (Bircan Tağıl)
 • 1618 sayılı kanun gereği Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler