Diğer Organizasyonlarımız

Mezuniyet Orginazasyonları

İster okul bahçenizde büyülü bir atmosfer isterseniz seçtiğiniz kapalı veya açık mekanlarda..Çocuklarımızın yaşamları boyunca geçmiş ve geleceklerine yönelik en önemli günleri ve anıları olduğundan  mezuniyetleri çok özeldir. Bir daha yaşanmayacaktır. Güncel, özenli balolarınız, mezuniyetleriniz  Biseta tecrübesi ile daha da anlamlı olacak…

İncele
Müzik

İster solist, ister orkestra  ya da Dj…Tüm organizasyonlarınızın en önemli kısmı. İşte olmazsa olmaz dediğimiz ve unutulmaz anları yaşamamızın en önemli performansı. Sizlere sunacağımız en iyi ve doğru çözümler ile unutamayacağınız organizasyonlarınızın müziği Biseta imzası taşıyacak. 

İncele
Ses - Işık Sistemleri - Fotoğraf - Video

Ses ve ışık sistemi organizasyonların vazgeçilmezi.  Özel günlerinizin en kıymetli hatırası fotoğraf ve videolarınızın mükemmel olması gerekiyor. Özel günler özel ilgi gerektirir. Süper organizasyonlarınız için  Biseta…

İncele
Save The Date

Özel günlerinizin en güzel habercisi…   Sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşacağınız düğün, doğum günü gibi önceden yapılan  unutulmayacak  çekimleriniz için tüm organizasyon bizden.  

İncele
Kına Gecesi

Geleneksel değerlerimizin gelecek kuşaklara taşınmasını  çok önemseyen BİSETA Organizasyon’ da  kültür zenginliğimizi yaşayacaksınız.   Kına gecemizin nostaljik ve muhteşem olması için bize ulaşmanız yeterli…

İncele
Doğum Günleri

Kimin için olursa olsun, temalı veya temasız ancak “en güzel doğum günü süslemesi “ olsun. Yeni yaşlar tüm güzellikleriyle gelsin. 

İncele
Toplantı - Seminer - Kongre

Profesyonel  ve deneyimli ekibimiz ile  yurt içi ve yurt dışı toplantı seminer ve kongreleri düzenlemek bizim işimiz. A grubu Türsab Seyahat Acentası olan Biseta Turizm ve Organizasyon şirketimiz tecrübesini sizlerle keyifle paylaşacaktır. En uygun koşullarda, en verimli toplantılar ve memnuniyeti bizimle yakalamanız için lütfen arayınız… Vize+ uçak bileti + transfer + konaklama ( konaklamasız ) + toplantı ( seminer -kongre salonu ) + bilişim teknolojileri + görsel ve yazılı basım tek bir elden Biseta ‘da…

İncele
Catering Hizmeti

İsterseniz şehir içi veya şehir dışı, isterseniz eviniz ya da  bahçenizde  olsun istediğiniz her yere tüm yiyecek ve servis hizmetlerimizi  ayağınıza getiriyoruz. Mükemmel mekanlara dönüşen süslemelerimiz leziz yemek – kokteyl ve kokteyl  prolange davetleriniz,  süper servis ve hizmet anlayışımızla harikalar yaratacaktır.   Bu anlayışla düzenlenen her türlü özel gün ve akşamlarınıza mükemmel ev sahipliği yapmanın tadını çıkarmayı size bırakıyoruz. 

İncele
Baby Shower

Bebeğinize en güzel karşılama partisi Biseta’da. Ailenizin yeni üyesini beklerken sevgi ve sevinçlerimizi kattığımız, sizin istediğiniz baby shower konseptlerinin tüm detaylarını biz çözeriz. 

İncele
Söz - Nişan - Kız İsteme

İster evinizde, ister kapalı ister açık mekanlarda…Birlikte yaratacağımız şahane fikirler ve en son trendlerle bu özel günlerinizin tadını çıkaracaksınız. 

İncele
Evlilik Teklifi

Unutulmazdır evlilik teklifleri… Mutluluğunuzun ilk adımını atarken, size gerekli her şeyi birlikte tasarlar, sonrasını biz tamamlarız. Yeni trendlerle birlikte seçimlerinizi taçlandırırız.

İncele
Düğün Organizasyonları

Tamamen isteklerinize göre hazırlanmış, mutlu bir geleceğinize sınırsız hizmet anlayışı bizden. Düşlediğiniz mekanda, yemeklerden tüm süslemelere, davetiye, müzik, hediyelikler ve havai fişek–volkan gösterileri dahil sınırsız hayal gücünüzü biz gerçekleştiririz.

İncele